Akıllı CV Havuzu Oluşturma, Sınıflandırma ve Eşleştirme

Geleceği Yapay Zekâ İle Şekillendiriyoruz

Kurum içinden veya dünyanın en çok kullanılan CV havuzlarından adayların entegrasyonunu sağlıyoruz. Yapay zekâ ile dakikalar içerisinde CV’leri sınıflandırıyoruz.

ONO Akıllı CV Havuzu Oluşturma

Kendi aday havuzunuzu yönetmenin ve iş ilanlarınızı daha etkili bir şekilde değerlendirmenin keyfini çıkarın! Dünyanın en çok kullanılan ilan siteleri ve aday takip sistemleri ile CV’lerinizi zahmetsizce entegre edin. KVKK uyumlu bir şekilde adaylarınızın verilerini kontrol edin ve istediğiniz formatta bilgileri havuzunuza aktarın.

İlanlarınızın ve geçmiş datalarınızın otomatik akışı sayesinde kendi aday platformunuzu sorunsuzca yönetin. Size gönderilen CV’lerin e-posta aralarında kaybolmasını önleyerek, başvurularınızı düzenli ve hızlı bir şekilde değerlendirin. Belirlediğiniz farklı formatlardaki CV’leri havuzunuza entegre etmek artık çok kolay!

Yapay Zekâ ile Akıllı Sınıflandırma

CV’yi 67 farklı dikey kriterde ele alıp, saniyeler içerisinde sınıflandırıyoruz. Sürekli olarak güncellenen veri setleri ile beslenerek ONO kendisini geliştiriyor. İş dünyasındaki değişen ihtiyaçlara paralel olarak yapay zekâ sürekli evrim geçiriyor ve daha sofistike bir sınıflandırma sistemine ulaşıyor. Teknolojimiz ile sadece işverenler için değil, iş arayanlar için de büyük bir avantaj sağlıyoruz.

CV’leri sadece temel kriterlere göre değil, aynı zamanda kişinin yetenekleri, deneyimi, eğitimi ve kişisel özellikleri gibi karmaşık faktörlere dayalı olarak da değerlendirebiliyoruz. ONO Yapay Zekâ ile, CV’leri etkili bir şekilde analiz ederek, adayların güçlü yönlerini vurgulamalarına ve iş başvurularını öne çıkarmalarına yardımcı oluyoruz.

Hemen Başla
ONO sizin için “Akıllı Aday Havuzu” oluşturur, Sınıflandırır, Eşleştirir, “Akıllı Mülakat” ile Kısa Liste’yi önünüze getirir ve yeteneği işe almanız için destek olur.
Firma mısınız
Aradığınız yetenek ile buluşun, geleceği yapay zekâ ile şekillendirin! En doğru yeteneği saniyeler içerisinde sizinle buluşturacak teknoloji ile tanışmak için giriş yapın.
Aday mısınız
Kariyerinizi ONO’lamaya hazır mısınız? Size uygun iş fırsatlarında artık seçilen değil, seçen olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gizliliğinizi koruyarak ve yapay zekâ kullanarak, iş fırsatlarını size sunuyoruz.