Akıllı Headhunt

İnovasyonun Gücüyle Tanışın: Yapay Zeka Destekli Headhunting Çözümleri!​

20 yıldan fazla bir süredir işe alım sektöründe edindiğimiz deneyimle, yapay zekâ tarafından sınıflandırılmış 1,6 milyondan fazla profesyonelden oluşan aday havuzumuz ve gelişmiş ONO teknolojimizle, işe alım süreçlerinizi daha etkili bir şekilde yönetebiliriz. İster tek bir yetenek arıyor olun, ister toplu alım süreçlerinizi yönetmek isteyin, bizimle çalışarak belirlenen KPI’lar ve SLA’lar çerçevesinde size özel çözümler sunabiliriz.

Birleşik Krallık, Türkiye, Hollanda, İtalya, Almanya, Yunanistan, Romanya, İsrail, Avusturya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Azerbaycan gibi çeşitli pazarlardaki deneyimli danışmanlarımız, sizin için en uygun yetenekleri bulmak ve doğru pozisyonlara yerleştirmek için aktif olarak çalışmaktadır.

BT işe alımı, dijital, havacılık, finans, perakende, ilaç ve üretim sektörlerinde geniş bir aday havuzumuz bulunmaktadır. Yapay zekâ destekli çözümlerimizle, en hızlı ve uygun maliyetli çözümleri sunarak işe alım süreçlerinizi optimize edebilirsiniz.

Hemen Başla
ONO sizin için “Akıllı Aday Havuzu” oluşturur, Sınıflandırır, Eşleştirir, “Akıllı Mülakat” ile Kısa Liste’yi önünüze getirir ve yeteneği işe almanız için destek olur.
Firma mısınız
Aradığınız yetenek ile buluşun, geleceği yapay zekâ ile şekillendirin! En doğru yeteneği saniyeler içerisinde sizinle buluşturacak teknoloji ile tanışmak için giriş yapın.
Aday mısınız
Kariyerinizi ONO’lamaya hazır mısınız? Size uygun iş fırsatlarında artık seçilen değil, seçen olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gizliliğinizi koruyarak ve yapay zekâ kullanarak, iş fırsatlarını size sunuyoruz.