Akıllı Mülakat

Geleceği Yapay Zeka İle Şekillendiriyoruz

Artık ön mülakatlarınızı ONO Akıllı Mülakat ile gerçekleştirin! Zaman ve mekân sınırlarını aşan bu yenilikçi teknoloji, iş arayanları karşılarında 20 yılın üzerinde işe alım deneyimine sahip bir yapay zekâ ile buluşturuyor. ONO, sadece temel kriterlere değil, adayın yetenekleri, deneyimi ve kişisel özellikleri gibi karmaşık faktörlere odaklanarak, mülakat sürecini bir adım öteye taşıyor.

ONO Akıllı Mülakat, pozisyonun gerekliliklerine uygun soruları adaya yönlendirerek hem teknik hem de yetkinlik bazlı bir mülakat gerçekleştiriyor. Eğer aday, sorulara farklı bir bakış açısıyla yaklaşmak isterse, ONO nazikçe uyararak konuya odaklanmalarını sağlıyor. Adayın verdiği cevaplara göre yeni sorular belirleyerek veya detaylandırma isteğinde bulunarak mülakatı kişiselleştiriyor.

İş arayanlar için büyük bir kolaylık olan Akıllı Mülakat, mülakat tarihini kendi tercihlerine göre seçme imkânı sunarak esneklik sağlıyor. Aynı zamanda işverenler için de büyük bir avantaj olan ONO Akıllı Mülakat, kriterlere uymayan adaylarla geçirilen zamanı minimuma indirerek görüşme sürecini daha etkili hale getiriyor. Yenilikçi, etkili ve zamandan tasarruf sağlayan ONO Akıllı Mülakat ile iş dünyasının geleceğini keşfedin!

Hemen Başla
ONO sizin için “Akıllı Aday Havuzu” oluşturur, Sınıflandırır, Eşleştirir, “Akıllı Mülakat” ile Kısa Liste’yi önünüze getirir ve yeteneği işe almanız için destek olur.
Firma mısınız
Aradığınız yetenek ile buluşun, geleceği yapay zekâ ile şekillendirin! En doğru yeteneği saniyeler içerisinde sizinle buluşturacak teknoloji ile tanışmak için giriş yapın.
Aday mısınız
Kariyerinizi ONO’lamaya hazır mısınız? Size uygun iş fırsatlarında artık seçilen değil, seçen olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gizliliğinizi koruyarak ve yapay zekâ kullanarak, iş fırsatlarını size sunuyoruz.