Akıllı Otomasyon

ONO Akıllı Otomasyon ile İnsan Kaynakları Yönetiminde Devrim!

5.000 kişiyi tek bir tuşa basarak belirleyeceğiniz senaryoya göre teste alabilirsiniz. ONO Akıllı Otomasyon ile, büyük ölçekteki aday havuzlarını hızlı ve etkili bir şekilde değerlendirme imkânı sunuyoruz.

Akıllı Test/Mülakat Organizasyonu

ONO ile, mülakat organizasyonlarını otomatik olarak gerçekleştiriyoruz. Bu sayede zamanınızı daha stratejik görevlere odaklayabilir ve işe alım sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Her bir adımdaki sonuçlara göre adayı bir sonraki aşamaya ilerletiyoruz. Bu, işe alım sürecindeki kararları daha akıllı ve verimli hale getirir.

İşe alım sürecindeki manuel işleri ortadan kaldırarak süreci hızlandırıyoruz ve daha etkili kılıyoruz. Bu da size hem zaman tasarrufu hem de işgücü verimliliği sağlıyor.

Hemen Başla
ONO sizin için “Akıllı Aday Havuzu” oluşturur, Sınıflandırır, Eşleştirir, “Akıllı Mülakat” ile Kısa Liste’yi önünüze getirir ve yeteneği işe almanız için destek olur.
Firma mısınız
Aradığınız yetenek ile buluşun, geleceği yapay zekâ ile şekillendirin! En doğru yeteneği saniyeler içerisinde sizinle buluşturacak teknoloji ile tanışmak için giriş yapın.
Aday mısınız
Kariyerinizi ONO’lamaya hazır mısınız? Size uygun iş fırsatlarında artık seçilen değil, seçen olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gizliliğinizi koruyarak ve yapay zekâ kullanarak, iş fırsatlarını size sunuyoruz.