Akıllı Ücret ve Evrak Teklifi

Teklif Kabul Oranını Yapay Zeka İle Yükselten Çözüm

Aradığınız pozisyonun pazardaki karşılığı ne kadar öğrenmek ister misiniz?

İşe alacağınız adaya ne kadar ücret teklif etmelisiniz?

Akıllı Ücret

ONO Akıllı Ücret modülü ile, iş teklifi gerçekleştirirken İK profesyonellerine doğru önerileri veriyoruz. Yapay zekâ ile ücrete karar verirken, adayın daha önce yaşanmışlıklarını, adayın sahip olduğu beceri ve deneyim setini ve benzer pozisyondaki adayların ortalamasını dikkate alıyoruz.

Yapay zekâ ile, iş tanımı ve gereksinimleri analiz ediyoruz, benzer pozisyonlardaki endüstri standartlarına göre bir ücret skalası öneriyoruz. Rekabet avantajını ve sektörel normları dikkate alıyoruz. Adayın geçmiş performans verileri, proje başarıları ve şirket için sağlayabileceği katma değerleri göz önüne alıyoruz.

ONO Akıllı Mülakat, süreç içerisinde yaşanmış teklif kabulleri ve olumsuz dönüşleri analiz ederek öğreniyor ve kendisini geliştiriyor. Teklif sürecini işverenin senaryosuna göre otomatik olarak yürütür. Onay adımlarını kendi yürütür.

Online Evrak Süreci

Artık bordro ekiplerinin işe başlangıç belgelerini takip etmesine gerek yok, sizin yerinize işe giriş evraklarını takip ediyoruz. Evraklar tamamlandığında bordro ekiplerinize istediğiniz formatta aktarım gerçekleştiriyoruz.

Kullandığınız bodro programlarına otomatik olarak aday kartının aktarımını sağlıyoruz. Evrak senaryolarınızı istediğiniz gibi dizayn edebiliyorsunuz.

Evrakların doğruluğu üzerine entegrasyonlarımız sayesinde güvenli bir şekilde işe alım sürecinizi tamamlayabiliyorsunuz.

Hemen Başla
ONO sizin için “Akıllı Aday Havuzu” oluşturur, Sınıflandırır, Eşleştirir, “Akıllı Mülakat” ile Kısa Liste’yi önünüze getirir ve yeteneği işe almanız için destek olur.
Firma mısınız
Aradığınız yetenek ile buluşun, geleceği yapay zekâ ile şekillendirin! En doğru yeteneği saniyeler içerisinde sizinle buluşturacak teknoloji ile tanışmak için giriş yapın.
Aday mısınız
Kariyerinizi ONO’lamaya hazır mısınız? Size uygun iş fırsatlarında artık seçilen değil, seçen olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gizliliğinizi koruyarak ve yapay zekâ kullanarak, iş fırsatlarını size sunuyoruz.