Firma İşleyiş

İlk Adım: İlk Tanışma

İster firmanız için aşağıda bulunan “Firma Kayıt” tuşundan ÜCRETSİZ kayıt olup,, nasıl kolayca işe alım yaparken masraflarınızdan kurtulacağınızı anlatalım, beraberce kurgulayalım.

01

İkinci Adım: İlk Pozisyon Tanımlama

İhtiyacınız olan ilk pozisyonu açıp, detaylarını, aradıklarınızı tanımlayıp her zaman yanınızda sizin için çalışacak OneNewOne DESTEK ASİSTANINIZ ile bir kez daha görüşme yapıp değerlendirme yapın, ip uçları alın.

02

Üçüncü Adım: İşe alım Senaryonuzu Tanımlamak

Açtığınız pozisyonlar için ön görüşmelerde ihtiyaç duyduğunuz eleme nedenlerinizi sorularınızı, testlerinizi, görüşmecilerinizi, işe alırken gerekli evrakları vs yine beraberce tanımlayalım. Doğru senaryo doğru adaylara hızlı ve kolayca ulaşmanızı sağlayacak.

03

Dördüncü Adım: Aday Seçme, Değerlendirme, Ön Görüşme

Pozisyonunuza en uygun adayları 10.000 lerce mevcut aday arasından seçip, değerlendirme sırası geldiğinde siz kahvenizi içerken YAPAY ZEKAlı OneNewOne o işi kahveniz bitmeden sizin için yapsın. Adaylar gelmeye başladığında siz diğer işlerinizi yaparken OneNewOne ön görüşmeleri tamamlasın, görüşmecinize yönlendirsin.

04

Beşinci Adım: Adaylar ile Süreç

Adayların sorularınıza cevaplarını, eğitim, deneyim geçmişlerini, yeteneklerini görerek görüşmenizi yapın, tabi ki kayıt edilecek. Böylece diğer yöneticiler izleyerek belki de kendileri görüşmeden karar verecekler. İşe alıma kadar ki tüm süreç kayıt altında, şeffaf, hızlı ve raporları sizin için hazır.

05

Altıncı Adım: Karar Zamanı

Gerçek pozisyon ve gerçek adaylar ile yaşanan süreçler sizin problemlerinizi çözdüğüne inandığınızda satın alıp kendi adaylarınızı yükleyerek kullanmaya, fayda sağlamaya devam edebilirsiniz. Bu değerlendirmeniz için ÜCRETSİZ 30 gün süreniz olacaktır.

06

Son Adım: Satınalma

OneNewOne.Com'u işe alım süreçlerinde, kullanmak istediğiniz firma ve işlem yapacak yetkili sayınıza göre ücretlendirme bulunmaktadır. Süreçlerde görüşme yapacak yetkililer sınırsız ve ücretsizdir. Pozisyon ve sürece katılacak aday sayısı sınırsızdır. Aylık ücret 5.500TL+KDV'den başlamaktadır.

07

ONO Nedir ?

Hemen Başla
ONO sizin için “Akıllı Aday Havuzu” oluşturur, Sınıflandırır, Eşleştirir, “Akıllı Mülakat” ile Kısa Liste’yi önünüze getirir ve yeteneği işe almanız için destek olur.
Firma mısınız
Aradığınız yetenek ile buluşun, geleceği yapay zekâ ile şekillendirin! En doğru yeteneği saniyeler içerisinde sizinle buluşturacak teknoloji ile tanışmak için giriş yapın.
Aday mısınız
Kariyerinizi ONO’lamaya hazır mısınız? Size uygun iş fırsatlarında artık seçilen değil, seçen olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gizliliğinizi koruyarak ve yapay zekâ kullanarak, iş fırsatlarını size sunuyoruz.