Yapay zeka işe alıyor, mülakatı da kendi yapıyor!

İTÜ Çekirdek sahnesinde yarışacak birbirinden farklı alanlarda iş yapan onlarca startup, geliştirdikleri teknolojilerle yatırımcıların karşısına çıkmak için gün sayıyor.

 

Yerli girişimlere (startup) destek sağlayan öncü oluşumlardan İTÜ Çekirdek; Big Bang Startup Challenge’ta bu yıl sahne alacak TOP 50 girişimi açıkladı. Yapay zekadan mobiliteye, blok zincirden fintek’lere, pazar yerlerinden enerji girişimlerine sekiz farklı sektörden 50 girişim, 13-14 Aralık tarihlerinde sahnede yer alarak, bir yandan ödül kazanmaya diğer taraftan da yatırımcılardan fon toplamak için yarışacak. Geçen sene girişimlere toplamda 341 milyon TL’yi aşan ödül, yatırım ve nakit desteği sağlanmıştı. Bu yıl sahnede yarışacak; dikkat çekici alanlarda iş yapan startup’lardan bazıları şöyle sıralandı.

Her derde deva startup!

Yeni nesil işe alım platformu OneNewOne, yapay zeka tabanlı “Akıllı Aday Sınıflandırma, Eşleme”, “Akıllı Mülakat”, “Akıllı Otomasyon” ve “Akıllı Teklif” modülleriyle öne çıkıyor. Yapay zeka modülü saniyeler içinde uygun işe, uygun aday öneriyor.

Devamı Milliyet’de…

https://lnkd.in/eN5H6XVn

 

Hemen Başla
ONO sizin için “Akıllı Aday Havuzu” oluşturur, Sınıflandırır, Eşleştirir, “Akıllı Mülakat” ile Kısa Liste’yi önünüze getirir ve yeteneği işe almanız için destek olur.
Firma mısınız
Aradığınız yetenek ile buluşun, geleceği yapay zekâ ile şekillendirin! En doğru yeteneği saniyeler içerisinde sizinle buluşturacak teknoloji ile tanışmak için giriş yapın.
Aday mısınız
Kariyerinizi ONO’lamaya hazır mısınız? Size uygun iş fırsatlarında artık seçilen değil, seçen olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gizliliğinizi koruyarak ve yapay zekâ kullanarak, iş fırsatlarını size sunuyoruz.