Hakkımızda

OneNewOne: Yapay Zekâ ile Geleceği Şekillendiren Lider İşe Alım Platformu

Kurucumuz Tunç Erman, işe alım dünyasındaki 20 yıllık deneyimiyle uluslararası en büyük istihdam projelerinde yer almış ve yönetmiştir. İşe alımın karmaşık ve yoğun aşamalarını sayısız projede deneyimlemiştir. Geleneksel işe alım süreçlerinin uzunluğu ve maliyeti, Erman’ın dikkatini çekti ve edindiği tecrübeler ile bu zorluklara karşı teknolojik çözümler üretmeye odaklandık.

Bu zorluklara karşı geliştirdiğimiz OneNewOne, işe alım süreçlerini baştan sona dönüştürmeyi hedefliyoruz. Erman’ın liderliğindeki ekibimiz, farklı formatlardaki aday havuzlarını saniyeler içinde entegre ediyor, “Akıllı Sınıflandırma” ve “Akıllı Eşleştirme” özellikleriyle binlerce adayı doğru pozisyonlarla buluşturuyor.

Yapay zekâ ve yazılım alanında OneNewOne Ar-Ge ekibimiz, işe alım süreçlerini optimize etmek için yenilikçi çözümler geliştiriyor. Aynı zamanda, büyüme ve müşteri memnuniyeti ekibimiz, kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarmak için sürekli çaba sarf ediyor.

Misyonu, işe alım süreçlerini daha hızlı, daha etkili ve adil hale getirerek, işverenler ve adaylar arasında güçlü bağlar kurmaktır. Bu vizyonla yola çıkan OneNewOne, iş dünyasına yepyeni bir işe alım deneyimi sunuyor.

 

Hemen Başla
ONO sizin için “Akıllı Aday Havuzu” oluşturur, Sınıflandırır, Eşleştirir, “Akıllı Mülakat” ile Kısa Liste’yi önünüze getirir ve yeteneği işe almanız için destek olur.
Firma mısınız
Aradığınız yetenek ile buluşun, geleceği yapay zekâ ile şekillendirin! En doğru yeteneği saniyeler içerisinde sizinle buluşturacak teknoloji ile tanışmak için giriş yapın.
Aday mısınız
Kariyerinizi ONO’lamaya hazır mısınız? Size uygun iş fırsatlarında artık seçilen değil, seçen olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gizliliğinizi koruyarak ve yapay zekâ kullanarak, iş fırsatlarını size sunuyoruz.