Akıllı Yetenek Araştırma

ONO Akıllı Search, dünyanın en çok kullanılan iş arama portallarını tarar ve adeta bir Headhunter gibi hareket ederek en kısa sürede istediğiniz adayları sizin için bulur! Binlerce aday arasından en uygun olanları seçer ve böylece zamanınızı verimli bir şekilde kullanmanıza olanak tanır.
İhtiyaçlarınıza uygun adayları belirlemek için sadece bir ilan metni girmeniz yeterli! Tecrübe, eğitim, dil seviyesi gibi filtrelerle de isteklerinizi detaylandırabilirsiniz. Böylece ONO Akıllı Search tam istediğiniz adayları sizin için bulur ve size sunar.

Hemen Başla
ONO sizin için “Akıllı Aday Havuzu” oluşturur, Sınıflandırır, Eşleştirir, “Akıllı Mülakat” ile Kısa Liste’yi önünüze getirir ve yeteneği işe almanız için destek olur.
Firma mısınız
Aradığınız yetenek ile buluşun, geleceği yapay zekâ ile şekillendirin! En doğru yeteneği saniyeler içerisinde sizinle buluşturacak teknoloji ile tanışmak için giriş yapın.
Aday mısınız
Kariyerinizi ONO’lamaya hazır mısınız? Size uygun iş fırsatlarında artık seçilen değil, seçen olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gizliliğinizi koruyarak ve yapay zekâ kullanarak, iş fırsatlarını size sunuyoruz.