Akıllı CV Havuzu Oluşturma ve Sınıflandırma

Yapay zekâ sayesinde, farklı formattaki CV’leri hızla entegre edip sınıflandırabilir ve eşleştirebilirsiniz. İster kurum içinden ister dünyanın en çok kullanılan aday platformlarından olsun, CV’lerinizi tek tıkla sisteminize entegre etmek artık çok kolay. Yapay zekâ, aday havuzunuzu saniyeler içinde otomatik olarak sınıflandırarak en uygun adayları belirlemenize yardımcı olur. İşe alım sürecinizi hızlandırın ve en iyi yeteneklere daha hızlı erişim sağlayarak kurumunuzun başarı grafiğini artırın.

Hemen Başla
ONO sizin için “Akıllı Aday Havuzu” oluşturur, Sınıflandırır, Eşleştirir, “Akıllı Mülakat” ile Kısa Liste’yi önünüze getirir ve yeteneği işe almanız için destek olur.
Firma mısınız
Aradığınız yetenek ile buluşun, geleceği yapay zekâ ile şekillendirin! En doğru yeteneği saniyeler içerisinde sizinle buluşturacak teknoloji ile tanışmak için giriş yapın.
Aday mısınız
Kariyerinizi ONO’lamaya hazır mısınız? Size uygun iş fırsatlarında artık seçilen değil, seçen olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gizliliğinizi koruyarak ve yapay zekâ kullanarak, iş fırsatlarını size sunuyoruz.